Home  ›  Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Zespół specjalistów, który z pasji tworzy wyjątkowe modyfikacje kontenerów morskich pod potrzeby Klientów. Poznaj naszą historię i sprawdź ofertę!

bottom shape
O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się modyfikacją oraz sprzedażą kontenerów morskich. Wyróżniamy się sprawną adaptacją i realizacją na terenie całej Europy.

Świadczymy usługi w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę zdobytą na przestrzeni kilkunastu lat. Klienci cenią nas za niestandardowe podejście do każdej realizacji. Podejmujemy się zleceń, które wiemy, że zostaną przez nas zrealizowane na europejskim poziomie. Tworzymy domy z kontenerów, lokale gastronomiczne i biura. Wykonujemy kontenery sanitarne, warsztaty kontenerowe i magazyny kontenerowe typu Self Storage. Poznaj naszą historię i sprawdź ofertę!

 • 2004 timeline

  POCZĄTEK

  Początek przygody z branżą kontenerową. Wtedy żaden z nas nie sądził, że ten biznes sprawi nam tyle frajdy i przede wszystkim da tyle możliwości za kilkanaście lat. Kontenery morskie dedykowane były wyłącznie celom transportowym, natomiast z biegiem czasu znalazły zastosowanie w szeroko pojętym budownictwie.

 • 2019 timeline

  PUNKT ZWROTNY

  Szeroka wiedza techniczna, poparta wieloletnim doświadczeniem oraz towarzysząca nam pasja przy realizacji niestandardowych projektów zaowocowała stworzeniem Mody-Kon.

 • 2020 timeline

  ROZBUDOWA

  Rozbudowanie firmy – powiększenie zespołu, rozbudowa powierzchni biurowej i rozwój infrastruktury. Wszystko po to, by móc realizować jeszcze bardziej zaawansowane projekty w zakresie adaptacji kontenerów morskich.

 • 2021 timeline

  KROK NAPRZÓD

  Nowa strona, nowe projekty, pomysły i wyzwania. Jesteśmy gotowi podjąć się każdej realizacji – wciąż poszerzamy nasze kompetencje, budujemy portfolio i oferujemy coraz bardziej zaawansowane rozwiązania Klientom. Wszystko po to, by modyfikacje kontenerów morskich spełniały najwyższe standardy jakości!

Poznajmy się i porozmawiajmy o Twoich pomysłach

realizacje
Realizacje

Jesteśmy w stanie zrealizować każde wyzwanie związane z modyfikacją wybranego kontenera

Odpowiednia adaptacja kontenerów pozwala stworzyć lokal usługowy, gastronomiczny a nawet mieszkalny. Zobacz nasze modyfikacje kontenerów na przykładzie wybranych realizacji.

Zobacz więcej

realizacje