Home  ›  Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Zespół specjalistów, który z pasji tworzy wyjątkowe modyfikacje kontenerów morskich pod potrzeby Klientów. Poznaj naszą historię i sprawdź ofertę!

bottom shape
O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się modyfikacją oraz sprzedażą kontenerów morskich. Wyróżniamy się sprawną adaptacją i realizacją na terenie całej Europy.

Świadczymy usługi w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę zdobytą na przestrzeni kilkunastu lat. Klienci cenią nas za niestandardowe podejście do każdej realizacji. Podejmujemy się zleceń, które wiemy, że zostaną przez nas zrealizowane na europejskim poziomie. Tworzymy domy z kontenerów, lokale gastronomiczne i biura. Wykonujemy kontenery sanitarne, warsztaty kontenerowe i magazyny kontenerowe typu Self Storage. Poznaj naszą historię i sprawdź ofertę!

 • 2004 timeline

  POCZĄTEK

  Początek przygody z branżą kontenerową. Wtedy żaden z nas nie sądził, że ten biznes sprawi nam tyle frajdy i przede wszystkim da tyle możliwości za kilkanaście lat. Kontenery morskie dedykowane były wyłącznie celom transportowym, natomiast z biegiem czasu znalazły zastosowanie w szeroko pojętym budownictwie.

 • 2019 timeline

  PUNKT ZWROTNY

  Szeroka wiedza techniczna, poparta wieloletnim doświadczeniem oraz towarzysząca nam pasja przy realizacji niestandardowych projektów zaowocowała stworzeniem Mody-Kon.

 • 2020 timeline

  ROZBUDOWA

  Rozbudowanie firmy – powiększenie zespołu, rozbudowa powierzchni biurowej i rozwój infrastruktury. Wszystko po to, by móc realizować jeszcze bardziej zaawansowane projekty w zakresie adaptacji kontenerów morskich.

 • 2021 timeline

  KROK NAPRZÓD

  Nowa strona, nowe projekty, pomysły i wyzwania. Jesteśmy gotowi podjąć się każdej realizacji – wciąż poszerzamy nasze kompetencje, budujemy portfolio i oferujemy coraz bardziej zaawansowane rozwiązania Klientom. Wszystko po to, by modyfikacje kontenerów morskich spełniały najwyższe standardy jakości!

Nasz zespół

Porozmajwiamy o Twoich pomysłach, poznajmy się

CEO
Radosław Małyska

Z branżą kontenerową związany od 2004 roku, zdobył doświadczenie na różnych stanowiskach; od operatora układarki przez kierownika działu remontów na kierowniku produkcji kończąc. Pasja tworzenia, satysfakcja z szukania i kreowania nowych rozwiązań. Nikt nie wie tyle o kontenerach co on. Profesjonalista na każdym etapie projektu. Zarządzanie zespołem nie jest mu obce. Kieruje się mottem "Samemu idzie się szybciej, ale razem zajdzie się dalej".

CEO
Wojciech Napierski

Dla niego nie istnieje stwierdzenie : „nie da się…”. Doświadczenie, bogata wiedza techniczna, lata praktyki w dziedzinie konstrukcji stalowych. Kontenery morskie pojawiły się na jego drodze w 2010 r. Postanowił na ich bazie realizować własne wizje i rozwiązania technologiczne, których odzwierciedlenie teraz widać przy każdej naszej realizacji. To dzięki niemu kontenery morskie zamieniają się w funkcjonalne i niepowtarzalne obiekty.

realizacje
Realizacje

Jesteśmy w stanie zrealizować każde wyzwanie związane z modyfikacją wybranego kontenera

Odpowiednia adaptacja kontenerów pozwala stworzyć lokal usługowy, gastronomiczny a nawet mieszkalny. Zobacz nasze modyfikacje kontenerów na przykładzie wybranych realizacji.

Zobacz więcej

realizacje
Uwaga na oszustów