Home  ›  Modyfikacje kontenerów

Modyfikacje kontenerów

Wykonujemy adaptacje kontenerów morskich na życzenie. Dostosowujemy projekt do wymagań i potrzeb Klienta. Oferujemy modyfikacje kontenerów pod biura, magazyny, lokale usługowe, sklepy, warsztaty na najwyższym poziomie!

bottom shape
Oferta

Jesteśmy w stanie zrealizować każde wyzwanie związane z modyfikacją wybranego kontenera

 +48 606 393 480
Specjalista ds. modyfikacji

bg
Realizacje

Wykonujemy kompleksowe modyfikacje kontenerów. Korzystamy z produktów, które były wcześniej używane do transportu morskiego, a także egzemplarzy zupełnie nowych. Przerabiamy je w taki sposób, by pozwalały na komfortowe korzystanie zgodnie z docelowym przeznaczeniem. Instalujemy oświetlenie, przyłącza dostarczające wodę i prąd, a także izolację, pozwalającą na zachowanie odpowiedniej temperatury we wnętrzu obiektu. W naszym zakładzie powstają kontenery wykorzystywane zarówno przez prywatnych użytkowników, jak i firmy z wielu branż. Niektóre z nich są używane np. do przechowywania towarów, które wymagają stworzenia określonej atmosfery.

Co obejmują nasze modyfikacje kontenerów?

Przeróbki kontenerów są dostosowywane do specyfiki zamówienia i docelowego przeznaczenia obiektu. Czasami konieczne jest jedynie wstępne przygotowanie konstrukcji i jej pobieżne wykończenie, jak ma to miejsce w przypadku kontenerów używanych np. jako garaże lub dodatkowe składziki. Kiedy indziej do obiektu muszą być doprowadzone wszystkie media, wykonane otwory okienne i drzwiowe, a także elementy ozdobne. Z kontenerów powstają m.in. domy mieszkalne i biurowce, w których konieczne jest zachowanie nie tylko odpowiedniej temperatury, lecz także wyposażenia pozwalającego na przyjemne i wygodne spędzanie czasu.

Ustalamy wszystkie szczegóły z klientem. Tworzymy projekt, który musi zostać zatwierdzony przez inwestora. Przygotowujemy zarówno niewielkie obiekty, jak i łączymy ze sobą kilka kontenerów. W naszym zakładzie powstają m.in. budynki wielokondygnacyjne, montowane w całość na działce należącej do klienta.

Inwestorzy mogą na bieżąco śledzić każdy etap realizacji zlecenia i mieć realny wpływ na wygląd oraz funkcjonalność gotowego obiektu. Dopasowujemy nawet najmniejsze szczegóły budynku z kontenera do potrzeb klienta. Obecnie istnieją metody pracy, które pozwalają przygotować estetyczny i funkcjonalny obiekt w zaledwie kilka tygodni. Gotowe konstrukcje z kontenerów często prezentują się bardzo neutralnie, dzięki czemu nie wyróżniają się spośród sąsiednich budynków. Doskonale wpisują się w klimat miast.

Modyfikacje kontenerów pod różne potrzeby

W zakres naszej oferty wchodzą m.in. modyfikacje kontenerów dla osób, które planują prowadzić w nich działalność gastronomiczną. Takie obiekty muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami. Niezwykle istotne jest to, by pozwalały zachować odpowiednią higienę pracy, wymaganą przez Sanepid. Jednocześnie muszą mieć formę, która będzie zachęcać klientów do spędzenia czasu w danym lokalu. Najczęściej wykonujemy kontenery barowe, zakładające wykorzystanie przestrzeni wewnątrz obiektu i na świeżym powietrzu.

Sprzedajemy też kontenery pozwalające na zachowanie odpowiednio niskiej temperatury. Są one wykorzystywane do przechowywania żywności czy substancji chemicznych. Dostarczamy je do przedsiębiorstw, których właściciele nie chcą rozbudowywać budynku murowanego. Postawienie kontenera jest znacznie łatwiejsze i w wielu przypadkach nie wymaga ubiegania się o wydanie pozwolenia na budowę.

Nasi klienci realizują przykładowe projekty:

  • biuro usługowe
  • warsztat
  • obiekt sanitarny
  • domek letniskowy
  • stróżówka
  • lokal usługowy
  • magazyn firmowy
  • budynek gospodarczy

Realizacje

kontenery
kontenery kontenery