Home  ›  Modyfikacje kontenerów  ›  Kontenery magazynowe

Kontenery magazynowe

Projektujemy przestrzenie magazynowe pod potrzeby Klientów. Wykorzystujemy kontenery morskie w różnych konfiguracjach, adaptując je do postaci funkcjonalnych magazynów kontenerowych.

bottom shape
Dostępny w magazynie

Kontener magazynowy

Kontenery morskie znajdują zastosowanie jako pomieszczenia magazynowe – można w nich przechowywać towar, różnego rodzaju sprzęt, meble. Na ich zakup i adaptację decydują się zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Kontenery magazynowe są dostępne w różnych wariantach oraz kolorach, a dodatkowo w ramach modyfikacji jesteśmy w stanie dostosować wnętrze pod indywidualne potrzeby użytkowników.

Zapytaj o cenę

otwarty kontener
otwarte kontenery
kontener na polu
kontener na polu
wnętrze kontenera
wnętrze kontenera
wnętrze kontenera
otwarte kontenery
kontener z rampa
otwarty kontener
rampa najazdowa
otwarty kontener

Solidna metalowa konstrukcja zapewnia trwałość w użytkowaniu oraz bezpieczeństwo przechowywanych w kontenerach przedmiotów, narzędzi, maszyn i urządzeń budowlanych. Jeśli interesuje Cię kontener na sprzedaż – na pewno pomożemy! Oferowane przez nas konstrukcje sprawdzą się znakomicie jako stały lub tymczasowy obiekt chroniący różnego typu przedmioty. Jaka jest cena kontenera magazynowego? Jest ona uzależniona od wielkości obiektu, wykonanych modyfikacji oraz wyposażenia. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, by dowiedzieć się więcej!

Kontener warsztatowy

Nasze nowoczesne kontenery magazynowe dostępne są w wielu różnych konfiguracjach. Możemy je przearanżować zgodnie z potrzebami i wedle planowanego przeznaczenia. Jedną z często wybieranych opcji przez Klientów są kontenery warsztatowe. Wystarczy skontaktować się z naszym przedstawicielem, wybrać wielkość i ilość kontenerów, przedstawić pomysł na aranżację i zaczekać na naszą ofertę. Już wkrótce odezwiemy się, by powiedzieć, w jaki sposób zrealizujemy dla Ciebie zlecenie i jaka będzie jego cena. Możesz wprowadzić dodatkowe modyfikacje i zasugerować jak zmienić projekt, by warsztat odpowiadał wszystkim Twoim potrzebom.Kontener warsztatowy jest solidny i trwały. Co więcej, wyróżnia go szczelność, bezpieczeństwo i mobilność. Jest też niezwykle łatwy w przystosowaniu do bardzo specyficznych wymagań związanych z prowadzoną działalnością. W takim kontenerze morskim może znaleźć się warsztat elektryka, stolarza, inżyniera budowy i niemal każdego innego specjalisty! Wszystko zależy od projektu i indywidualnych wytycznych. Decydując się na modyfikację kontenera morskiego pod warsztat sporo zyskujesz – taka opcja nierzadko okazuje się bardziej rentowna niż najem lokalu pod prowadzenie działalności czy budowanie nowego obiektu.

Kontener na sprzedaż lub kompleksowe modyfikacje

Chcesz kupić kontener morski na własne potrzeby? Świetnie! Mamy w ofercie kontener na sprzedaż – i to nie jeden! Jeśli chcesz zaaranżować go wedle własnych upodobań, wykorzystać jako magazyn, warsztat lub zamiast usług self storage stworzyć przestrzeń do przechowywania na swoim lub dzierżawionym terenie– skontaktuj się z nami! Powiemy, jaka cena obowiązuje za kontener magazynowy, przedstawimy ofertę i jej zakres. W ramach naszych działań możesz liczyć na transport i rozładunek kontenera. A przy zakupie kilku – na pewno zaoferujemy atrakcyjny rabat!Wolisz zdać się na pomoc specjalistów?. Mówisz nam jakie masz potrzeby i oczekiwania, a my przygotowujemy dogodną ofertę. Kontener morski wraz z przeprowadzeniem jego wszelkich modyfikacji może stanąć na wyznaczonym przez Ciebie terenie już wkrótce – nie zwlekaj z decyzją i skontaktuj się z naszymi sprzedawcami, by ustalić szczegóły!

 

Wybierz rodzaj

Wybierz wielkość i ilość kontenerów

Aranżacja kontenera

Przedstaw nam swój pomysł, dopasujemy rozwiązanie aranżacji kontenera

ikonka dokumentów

Zgodność

Otrzymasz od nas dokumentację

Transport

Transport i montaż ustalimy indywidualnie

Pozostałe produkty

Zobacz nasze inne produkty