Home  ›  Modyfikacje kontenerów  ›  Kontener sanitarny

Kontener sanitarny

Oferujemy adaptacje kontenerów morskich pod toalety. Zgodnie z potrzebami Klientów wykonujemy konfiguracje dostosowane wielkością, wykończeniem i wyposażeniem kontenerów.

bottom shape
Dostępny w magazynie

Kontener sanitarny

Kontenery sanitarne zwykle można spotkać na budowach, ale nie tylko. Znajdują także zastosowanie podczas imprez plenerowych, w beach barach, przy atrakcjach turystycznych i przy wielu innych okolicznościach. Co więcej, mogą funkcjonować jako pojedyncze moduły lub stanowić część większych zestawów. Nasza firma daje możliwość stworzenia kontenera sanitarnego z dowolnym, określonym przez Klienta wyposażeniem.

Zapytaj o cenę

wyremontowany kontener
wyremontowany kontener w środku
łazienka

Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem, wystarczy, że skontaktujesz się z nami i powiesz, jakie są Twoje potrzeby – ile ma zostać ulokowanych we wnętrzu kabin wc, pisuarów, umywalek czy prysznicy. Zgodnie z projektem zaaranżujemy kontener morski wedle potrzeb lub połączymy ze sobą kilka kontenerów, by stworzyć bardziej przestronną przestrzeń sanitarną.

Kontener z WC

Nasze moduły sanitarne są dostępne w różnych rozmiarach i z licznymi opcjami wyposażenia. Jednym z rozwiązań jest kontener z WC. W tym wariancie w kontenerze znajduje się kompakt wc i umywalka. Oczywiście może być ich więcej – wówczas kontener sanitarny dzielimy za pomocą ścianek działowych. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdej realizacji, Klient zawsze może zdecydować o tym, jak finalnie będzie prezentował się obiekt – począwszy od estetyki zewnętrznej na wyposażeniu kontenera kończąc. Masz pytania? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Kontener z łazienką

Jeszcze innym sposobem zaadaptowania kontenerów sanitarnych jest stworzenie z nich łazienek. Taki kontener z łazienką może zostać wyposażony nie tylko w kompakty WC i umywalki, ale także w kabiny prysznicowe i bidety. Przy plażach dodatkowo mogą znaleźć się np. kraniki do obmywania stóp z piasku i natryski zewnętrzne, podobne do tych na basenach. Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje kontener z łazienką, jaki jest czas realizacji i w jaki sposób możemy zmodyfikować przestrzeń adekwatnie do Twoich wymagań? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

 

Wybierz rodzaj

Wybierz wielkość i ilość kontenerów

Aranżacja kontenera

Przedstaw nam swój pomysł, dopasujemy rozwiązanie aranżacji kontenera

ikonka dokumentów

Zgodność

Otrzymasz od nas dokumentację

Transport

Transport i montaż ustalimy indywidualnie

Pozostałe produkty

Zobacz nasze inne produkty