Home  ›  Modyfikacje kontenerów  ›  Kontenery budowlane

Kontener budowlany

bottom shape

Kontener budowlany to jedno z powszechniejszych rozwiązań przy różnego rodzaju inwestycjach. Znajduje zastosowanie przy budowie dróg, hal i różnego rodzaju budynków. Może posłużyć jako kontener socjalny dla pracowników albo jako obiekt biurowy dla kierownika czy kadry inżynierskiej. W postawionych obiektach w pobliżu inwestycji można oczywiście również przechowywać materiały budowlane i cały niezbędny do jej prowadzenia sprzęt. To spora wygoda – redukuje np. konieczność poświęcania czasu na transport narzędzi i materiałów z oddalonych od budowy magazynów.

Adekwatnie do potrzeb możemy zaaranżować kontenery budowlane tak, by pełniły funkcję np. szatni dla pracowników, pokoju socjalnego, biura czy magazynu. Jeśli masz konkretne preferencje co do estetyki, wyposażenia czy zabudowy, możesz zdać się na naszą pomoc. Nasi specjaliści przygotują projekt i przedstawią kosztorys. Obawiasz się, że nie jest to dogodne rozwiązanie na zimę? Nic bardziej mylnego! Kontener na budowie może zostać wyposażony w ogrzewanie, ciepłą wodę i oświetlenie. Co więcej, kiedy budowa dobiegnie końca, mobilność kontenera pozwoli na jego transport na kolejną inwestycję.

Gdzie sprawdzi się kontener budowlany?

Kontener budowlany to dobry wybór podczas realizacji różnych inwestycji. Sprawdzi się w przypadku obiektów mieszkalnych, przemysłowych czy biurowych. Kontenery często pojawiają się na dopiero powstających osiedlach. W takich obiektach tworzy się wówczas punkty obsługi klienta, w których są udzielane informacje o dostępnych mieszkaniach.

Kontenery budowlane są chętnie zamawiane przez firmy, które zawodowo zajmują się realizacją inwestycji. Takie obiekty są bowiem mobilne. Po zakończeniu prac można przetransportować je na kolejną działkę, co zapewnia oszczędność czasu i pieniędzy.