Home  ›  Modyfikacje kontenerów  ›  Kontenery gastronomiczne

Kontenery gastronomiczne

Tworzymy projekty z przeznaczeniem biznesowym. Kawiarnie kontenerowe, sklepy kontenerowe, beach bary, surf spoty, punkty gastronomiczne. Kontenery usługowe adaptujemy zgodnie z projektem i potrzebami Klientów.

bottom shape
Dostępny w magazynie

Adaptacja kontenerów pod lokale usługowe to popularna praktyka szczególnie w miejscowościach turystycznych działających sezonowo. Bez konieczności inwestowania w budowę czy najem lokalu stacjonarnego, można postawić kontener morski, który posłuży przez cały sezon. Niewątpliwym atutem takiego rozwiązania jest fakt, że kontenery usługowe nie wymagają pozwolenia na budowę, są mobilne i w atrakcyjnych cenach.

Zapytaj o cenę

Nasza firma dysponuje zapleczem specjalistów, którzy przystosują metalową konstrukcję do wymogów działalności danej firmy – od estetyki zewnętrznej po wyposażenie. Wystarczy skontaktować się z naszym przedstawicielem, opowiedzieć o pomyśle na realizację i zaczekać na wstępny projekt wraz z wyceną. Już wkrótce kontener morski może zmienić się w kontener usługowy, handlowy, gastronomiczny albo w biuro sprzedaży.

Kontener handlowy

Jak zmodyfikować kontener morski w kontener handlowy? Zdaj się na naszych specjalistów! Zajmujemy się adaptacjami kontenerów od lat. Mamy na swoim koncie liczne realizacje i rozszerzamy portfolio o kolejne. W oparciu o wymagania Klienta przygotowujemy projekt – np. sklepu, butiku, biura sprzedaży mieszkań czy mający jeszcze inne przeznaczenie. Oferujemy kontenery handlowe w różnych wymiarach i konfiguracjach, a przy większych powierzchniach pojedyncze moduły łączymy w zestawy, co pozwala na stworzenie niemal nieograniczonej przestrzeni. Zależy Ci na konkretnej kolorystyce albo wyposażeniu? Wszelkie detale uwzględnimy w projekcie – skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Kontener gastronomiczny

Kontenery gastronomiczne cieszą się ogromną popularnością w tej branży. Znajdują zastosowanie nie tylko w miejscowościach turystycznych, ale chętnie stawiają je restauratorzy we właściwie każdej dogodnej lokalizacji. Można w nich sprzedawać lody, pizzę, burgery albo przystosować do zupełnie innego rodzaju kuchni, baru czy kawiarni. Ich atutami są mobilność, trwałość i możliwości konstrukcyjne, które zachęcają przedsiębiorców do tej formy budowlanej. Nie zapominajmy także o przyciągającym uwagę design’ie, który jest w dużym stopniu wielką zaletą inwestycji. Chcesz postawić kontener gastronomiczny? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i porozmawiaj o szczegółach!

Wybierz rodzaj

Wybierz wielkość i ilość kontenerów

Aranżacja kontenera

Przedstaw nam swój pomysł, dopasujemy rozwiązanie aranżacji kontenera

ikonka dokumentów

Zgodność

Otrzymasz od nas dokumentację

Transport

Transport i montaż ustalimy indywidualnie

Pozostałe produkty

Zobacz nasze inne produkty