Home  ›  Modyfikacje kontenerów  ›  Kontenery morskie – niestandardowe projekty

Kontenery morskie – niestandardowe projekty

Nie idziemy na kompromisy! Podejmujemy wszelkie wyzwania związane z modyfikacjami kontenerów morskich. Tworzymy domy kontenerowe, letniskowe domki kontenerowe, biura kontenerowe, kontenery gastronomiczne i inne.

bottom shape

Wykonujemy nie tylko adaptacje kontenerów morskich na magazyny, warsztaty czy biura, ale również realizujemy niestandardowe projekty. Kiedy Klient zgłasza się do nas z pomysłem, my chętnie podejmujemy się tego wyzwania – zgodnie z jego oczekiwaniami i wskazówkami przygotowujemy projekt i po akceptacji przechodzimy do działania.

Zapytaj o cenę

budowa budynku z kontenerów
krajobraz śnieżny
krajobraz śnieżny
realizacje
kontenery

Jakie niestandardowe zlecenia wykonujemy? Możemy zaoferować kontenery gastronomiczne, apartamenty z kontenerów, domy z kontenerów całoroczne, domki letniskowe z kontenerów, kontenery plażowe (dla ratowników, do wynajmu sprzętu wodnego, beach bary itp.), kontenery sanitarne czy nawet konfiguracje z kilku kontenerów morskich, dostosowane do innego typu działalności.

Dom z kontenerów

Niewątpliwie jednymi z niestandardowych realizacji z kontenerów morskich są domy i apartamenty. Taka modyfikacja jest odpowiedzią na rosnące ceny rynku mieszkaniowego, ale też na coraz większą świadomość społeczną i zyskujący na popularności ekologiczny styl życia. Adaptacja kontenerów morskich pod przestrzeń mieszkalną to nasza specjalność – możemy wykonać zlecenie pod klucz, uwzględniając kwestie elektryki czy ogrzewania i dostosowując wygląd obiektu do preferencji użytkowych i estetycznych Klientów.Nowoczesne kontenery mieszkalne prezentują się niezwykle designersko, czas ich wykonania jest znacznie krótszy niż w przypadku klasycznej budowy domu, a co więcej – są po prostu tańsze w realizacji. Jeśli Klient zdecyduje się na mikroapartament z kontenerów do 35m2, nie potrzebuje pozwolenia na budowę i może taki obiekt ulokować na swoim gruncie bez zajmujących sporo czasu i uwagi formalności. Zwykle dom z kontenerów powstaje w mniej niż 3 miesiące – zarówno letniskowy, jak i całoroczny. Zainteresowany? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Wyjątkowe aranżacje w kontenerze morskim

Niestandardowe projekty z kontenerów morskich cieszą się ogromną popularnością w USA, ale coraz częściej zyskują uznanie inwestorów w Europie. W ten sposób można bowiem stworzyć w krótkim czasie niezwykłe obiekty o różnym przeznaczeniu – od designerskich apartamentów w turystycznej miejscowości, przez domy z kontenerów, aż po bary, sklepy, punkty usługowe czy kawiarnie z kontenerów. Sporo inspiracji w tym zakresie Klienci znajdują w mediach społecznościowych i zgłaszają się do nas z pomysłem – wówczas my analizujemy go, wykonujemy wstępny projekt z kalkulacją, ustalamy szczegóły i przechodzimy do realizacji. Każde zlecenie jest inne, dlatego do wszystkich projektów podchodzimy indywidualnie i zawsze poszukujemy najlepszych rozwiązań. Tym samym prowadzone przez nas modyfikacje kontenerów morskich są na najwyższym poziomie. Masz pytania? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Wybierz rodzaj

Wybierz wielkość i ilość kontenerów

Aranżacja kontenera

Przedstaw nam swój pomysł, dopasujemy rozwiązanie aranżacji kontenera

ikonka dokumentów

Zgodność

Otrzymasz od nas dokumentację

Transport

Transport i montaż ustalimy indywidualnie

Pozostałe produkty

Zobacz nasze inne produkty