Home  ›  Przeładunki towarów i magazynowanie

Przeładunki towarów i magazynowanie

Doświadczeni specjaliści, którzy dobrze wiedzą, jak uporać się z każdą usterką,

Przeładunki towarów i magazynowanie

W zakresie naszych usług jest ponadto formowanie i rozformowywanie kontenerów, co zapewnia naszym Klientom redukcję kosztów transportu

W zakresie naszych usług jest ponadto formowanie i rozformowywanie kontenerów, co zapewnia naszym Klientom redukcję kosztów transportu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a nasza elastyczność pod względem świadczonych usług znacznie ułatwia współpracę. Dysponujemy specjalistyczną maszyną do przeładunków kontenerów oraz zapleczem magazynowym. Nasz plac jest w pełni monitorowany i przygotowany do takich usług, jak:

  • przeładunek towarów auto-auto,
  • przeładunek towarów kontener-plandeka,
  • załadunek i rozładunek boczny,
  • przeładunek ręczny drobnicowy,
  • rozładunek i składowanie towarów w naszych magazynach,
  • krótkoterminowe lub długoterminowe składowanie pustych kontenerów.

+48 602 598 192
Sontaktuj się z nami

Formowanie i rozformowywanie kontenerów

Formowanie ładunków to czynności, które mają na celu odpowiednie przygotowanie organizacyjne do przewozu towarów luzem w opakowaniach jednostkowych i zbiorczych. Sprzyja to zwiększeniu podatności transportowej i sprawnej logistyce. Przy formowaniu ładunków należy mieć na uwadze, że nie wszystkie rodzaje ładunków są przystosowane do realizacji przewozu, dlatego tak ważną rolę odgrywają tutaj wiedza i doświadczenie naszych pracowników. Oferujemy profesjonalną usługę formowania i sztaowania ładunków. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wiedzą i umiejętnościami, dzięki którym usługi świadczone przez nas zawsze są na najwyższym poziomie, a cała procedura przebiega sprawnie i bezpiecznie.

Skontaktuj się

Magazynowanie towarów

Przeładunki towarów i magazynowanie ich to nasza usługa, która jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby Klientów. Dysponujemy rozbudowaną infrastrukturą magazynową, która pozwala na krótkoterminowe i długoterminowe przechowywanie towarów. Nowoczesne stanowiska przeładunkowe umożliwiają bezpieczny wyładunek i załadunek towarów. Realizujemy zlecenia dla Klientów na rynku krajowym i zagranicznym, a także współpracujemy z licznymi kontrahentami z całej Europy. Jeśli interesuje Cię magazynowanie towarów, formowanie kontenerów, rozformowywanie kontenerów, przeładunek towarów auto-auto lub kontener-plandeka – zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim oczekiwaniom i zaoferujemy dogodne warunki współpracy.

Skontaktuj się