Home  ›  Nasze realizacje  ›  Kontenery barowe

Kontenery barowe

Projekt wykonany pod indywidualne potrzeby klienta.

bottom shape
Zamów podobny

Kontenery barowe

Kontenery barowe to produkty najczęściej zamawiane w tym roku. Standardowo bazą jest kontener morski 20’DC. Na załączonej dokumentacji zdjęciowej widoczne są zarówno kontenery nowe, jak i używane. Konfiguracja klap, stolarki drzwiowej oraz wyposażenia jest indywidualnym pomysłem naszych klientów. Dowolność w modyfikowaniu kontenera jest dużym plusem, gdyż każdy chce mieć coś oryginalnego.

Tworzymy kontenery barowe zarówno z pojedynczych konstrukcji, jak i tych połączonych, których łączna powierzchnia przekracza kilkadziesiąt metrów kwadratowych. Dopasowujemy wnętrze obiektu w taki sposób, by możliwe było prowadzenie w nim działalności gastronomicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wyposażamy kontenery barowe w niezbędne przyłącza, a także wykańczamy je w taki sposób, aby zachęcały klientów do odwiedzin. Możemy stworzyć gotowy obiekt, w którym od razu rozpoczniesz pracę.

Zapytaj o cenę

kontener morski
kontener morski
kontener morski
kontener morski

Gdzie sprawdzi się kontener barowy?

Przygotowanie kontenera barowego trwa znacznie krócej niż budowa tradycyjnego obiektu murowanego. Taka konstrukcja pozwala także na łatwe zmienianie lokalizacji. Kontenery tego typu są świetnym wyborem do miejsc, w których mają stać jedynie przez kilka miesięcy w roku. Po zakończeniu sezonu łatwo można przenieść je w inny punkt.

Kontenery barowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają ograniczony budżet. Stworzenie takich obiektów jest znacznie tańsze niż wznoszenie murowanych budynków, które wymagają zdobycia odpowiedniego pozwolenia. Cecha ta jest ceniona również przez osoby zainteresowane domem z kontenerów. Takie obiekty nie są na stałe związane z gruntem, dlatego podlegają pod zupełnie inne przepisy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przygotowujemy kontenery barowe na indywidualne zamówienie. Klient może zdecydować o wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółach gotowej konstrukcji. W trakcie pracy na bieżąco pokazujemy postępy i konsultujemy ewentualne wątpliwości.

 

Wybierz rodzaj

Wybierz wielkość i ilość kontenerów

Aranżacja kontenera

Przedstaw nam swój pomysł, dopasujemy rozwiązanie aranżacji kontenera

ikonka dokumentów

Zgodność

Otrzymasz od nas dokumentację

Transport

Transport i montaż ustalimy indywidualnie

Pozostałe produkty

Zobacz nasze inne produkty