Home  ›  Serwis chłodniczy

Serwis chłodniczy

Doświadczeni specjaliści, którzy dobrze wiedzą, jak uporać się z każdą usterką.

bottom shape
Serwis chłodniczy - cały kraj!

Posiadasz kontenery chłodnicze? A może planujesz zakup kontenera? W takim razie koniecznie zapisz kontakt do naszej firmy. Realizujemy serwis chłodniczy na terenie całego kraju 24/7.

W naszych szeregach pracują doświadczeni specjaliści, którzy dobrze wiedzą, jak uporać się z każdą usterką, ale też przeprowadzają serwisy okresowe i przeglądy kontenerów chłodniczych, zgodnie ze standardami armatorskimi. Realizujemy serwis chłodniczy z dojazdem do Klienta we wszystkich częściach Polski. Nasi specjaliści są dostępni 24h na dobę, 7 dni w tygodniu – bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy w Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie czy innym mieście, miasteczku czy na wsi. Wyróżnia nas odpowiednie zaplecze serwisowe. Dysponujemy sprzętami naprawczymi oraz autem wyposażonym w niezbędne narzędzia do wykonywanych usług. To, co jednak stanowi naszą siłę, to dyspozycyjność, szybki czas reakcji, wiedza, doświadczenie i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

 +48 692 888 132
Serwis chłodniczy – cały kraj

Serwis kontenerów chłodniczych 24/7

Dysponujemy wysoko wykwalifikowanym zespołem specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie dotyczące napraw kontenerów chłodniczych. Niezależnie od rodzaju usterki czy potrzeby wymiany części, możesz na nich liczyć. Co więcej, nasz serwis kontenerów chłodniczych 24/7 jest do Twojej dyspozycji zawsze wtedy, gdy go potrzebujesz. Zawsze w gotowości – z niezbędnymi narzędziami oraz częściami zamiennymi, które pozwolą na szybkie i skuteczne uporanie się z problemem. Nigdy nie zostawiamy Klientów bez odzewu. Dojeżdżamy wszędzie tam, gdzie pomoc naszych serwisantów jest potrzebna.

Skontaktuj się

Mamy dostęp do asortymentu części zamiennych

Możemy zaoferować szybkie procesy naprawcze w korzystnych cenach. Współpracujemy z producentami kontenerów chłodniczych i dokładamy wszelkich starań, aby zawsze być na bieżąco z technologiami i móc odpowiadać na potrzeby Klientów. Szkolimy się, podnosimy nasze kwalifikacje, a przede wszystkim wciąż pracujemy nad tym, by jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie. Zdaj się na nasz serwis kontenerów chłodniczych 24/7, a na pewno Cię nie zawiedziemy i sprostamy Twoim oczekiwaniom!

Skontaktuj się

Całodobowy serwis kontenerów chłodniczych

W celu utrzymania prawidłowej sprawności kontenera chłodniczego powinno się dokonywać regularnej, profesjonalnej analizy sprawności urządzeń chłodniczych oraz niezbędnych napraw. Nie zawsze jednak da się zaplanować wszelkie prace serwisowe. Warto więc mieć w zanadrzu kontakt do zespołu specjalistów. Nasza firma może uratować Cię w trudnej sytuacji. Świadczymy całodobowy serwis kontenerów chłodniczych i jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu na terenie całej Polski. Potrzebujesz pomocy? Możesz na nas liczyć!

Skontaktuj się