Home  ›  Serwis kontenerow

Serwis kontenerow

Zespół specjalistów, który z pasji tworzy wyjątkowe modyfikacje kontenerów morskich pod potrzeby Klientów. Poznaj naszą historię i sprawdź ofertę!

bottom shape
O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się modyfikacją oraz sprzedażą kontenerów morskich. Wyróżniamy się sprawną adaptacją i realizacją na terenie całej Europy.

Świadczymy usługi w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę zdobytą na przestrzeni kilkunastu lat. Klienci cenią nas za niestandardowe podejście do każdej realizacji. Podejmujemy się zleceń, które wiemy, że zostaną przez nas zrealizowane na europejskim poziomie. Tworzymy domy z kontenerów, lokale gastronomiczne i biura. Wykonujemy kontenery sanitarne, warsztaty kontenerowe i magazyny kontenerowe typu Self Storage. Poznaj naszą historię i sprawdź ofertę!

Nasz zespół

Porozmawiamy o Twoich pomysłach, poznajmy się

CEO
Radosław Małyska

Z branżą kontenerową związany od 2004 roku, zdobył doświadczenie na różnych stanowiskach; od operatora układarki przez kierownika działu remontów na kierowniku produkcji kończąc. Pasja tworzenia, satysfakcja z szukania i kreowania nowych rozwiązań, nikt nie wie tyle o kontenerach co on. Profesjonalista na każdym etapie projektu. Zarządzaniem zespołem nie jest mu obce. Kieruje się mottem "Samemu idzie się szybciej, ale razem zajdzie się dalej"

CEO
Wojciech Napierski

Dla niego nie istnieje stwierdzenie : „nie da się…”. Doświadczenie, bogata wiedza techniczna, lata praktyki w dziedzinie konstrukcji stalowych. Kontenery morskie pojawiły się na jego drodze w 2010 r. Postanowił na ich bazie realizować własne wizje i rozwiązania technologiczne, których odzwierciedlenie teraz widać przy każdej naszej realizacji. To dzięki niemu kontenery morskie zamieniają się w funkcjonalne i niepowtarzalne obiekty.

Koordynator ds. projektów
Maciej Kukla

Na co dzień tata, mąż, kibic sportów wszelakich, pasjonata architektury modernistycznej.W branży budowlanej od 6 lat, od roku mieszkaniec domu jednorodzinnego z kontenerów morskich. Motto życiowe, którym się kieruję: "Cele są jak magnes, które przyciągają rzeczy do ich realizacji" - Anthony Robbins.

Specjalista ds. modyfikacji
Heliodor Szczęsny

Doradza klientom od 2000r., a od 2009r. dostarcza rozwiązań dla mobilnych pomieszczeni biurowych, sanitarnych i magazynowych. Jego pomysły zawsze są efektywne i funkcjonalne, a zarazem wyjątkowe i stylowe. Dajcie mu mglistą wizję, a stworzy wasze marzenie. Na co dzień miłośnik motoryzacji.

Specjalista ds. sprzedaży
Przemysław Cichowicz

W branży kon­te­ne­ro­wej od 2017r. Balan­su­jący „na gra­nicy” sprze­daży oraz adap­ta­cji kon­te­ne­rów mor­skich dosłow­nie i w prze­no­śni, ponie­waż obsłu­guje zarówno rynek pol­ski jak i nie­miecki. Opo­wie, dora­dzi, pomoże w dobo­rze pro­duktu do aktu­al­nego zapo­trze­bo­wa­nia - zadowolony klient to dla niego priorytet . Pry­wat­nie moto­cy­kli­sta, miło­śnik sportu i natury – Mazury to jego dom.Manager Produkcji
Mariusz Bednarski

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Gdańskiej. Szeroką wiedzę teoretyczną łączy z ponad czteroletnim doświadczeniem w branży kontenerowej co czyni go prawdziwym specjalistą w swoim fachu. Potrafi ubrać pomysł klienta w odpowiednio dobraną technologię i rozwiązania techniczne. Bogate doświadczenie z zakresu prowadzenia projektów, optymalizacji produkcji jak i ogólnego zarządzania pozwala mu na tworzenie najlepszych na rynku rozwiązań z zakresu adaptacji kontenerów morskich dla marki MODYKON.

realizacje
Realizacje

Jesteśmy w stanie zrealizować każde wyzwanie związane z modyfikacją wybranego kontenera

Odpowiednia adaptacja kontenerów pozwala stworzyć lokal usługowy, gastronomiczny a nawet mieszkalny. Zobacz nasze modyfikacje kontenerów na przykładzie wybranych realizacji.

Zobacz więcej

realizacje
Uwaga na oszustów