Home  ›  Sprzedaż kontenerów morskich

Sprzedaż kontenerów morskich

Kontenery magazynowe/kontenery morskie służą jako opakowanie zwrotne wielokrotnego użytku w logistyce i transporcie towarów drogą morską i lądową na znaczne odległości. Mają znormalizowane wymiary i cechy – są produkowane wg ścisłych standardów ISO.

Oferujemy sprzedaż kontenerów nie tylko w celach transportowych. Konstrukcje te coraz częściej są wykorzystywane do tworzenia obiektów, w których powstają lokale gastronomiczne, a nawet domy mieszkalne. Kontenery są bowiem bardzo stabilne i uniwersalne. Pozwalają na tworzenie rozbudowanych konstrukcji, składających się z kilku egzemplarzy. Z zewnątrz mogą zostać wykończone w taki sposób, by nie wyróżniać się na tle innych budynków. Oferujemy naszym klientom również kontenery chłodnicze, idealne dla przemysłu. Pomagamy dobrać odpowiedni rodzaj produktu, a także jego wymiary w zależności od potrzeb klienta.

bottom shape
bg
Realizacje

Mamy wieloletnie doświadczenie, które zaowocowało licznymi projektami. Sprawdź nasze portfolio i zobacz, jakie realizacje z kontenerów morskich wykonujemy!

Modyfikacje kontenerów morskich

Przerabiamy kontenery morskie w taki sposób, by mogły pełnić nowe zadania. Powstają z nich obiekty, w których da się stworzyć lokal gastronomiczny, niewielki bar, domek letniskowy, a nawet biuro. Przeprowadzamy kompleksowe remonty kontenerów, doprowadzając do nich niezbędne instalacje. Gotowe obiekty pozwalają na w pełni komfortowe korzystanie przez cały rok. Korzystamy z kontenerów, które są odporne na warunki atmosferyczne i wielokrotny transport.

Przygotujemy dla Ciebie dowolny budynek kontenerowy na indywidualne zamówienie. Wszelkie szczegóły ustalamy na bieżąco z klientem. Istnieje również opcja skontrolowania postępu prac w naszym zakładzie. Zapraszamy!

Nasi klienci realizują przykładowe projekty:

  • biuro usługowe
  • warsztat
  • obiekt sanitarny
  • domek letniskowy
  • stróżówka
  • lokal usługowy
  • magazyn firmowy
  • budynek gospodarczy

Realizacje

kontenery
kontenery kontenery