Home  ›  Usługi depotowe – składowanie

Usługi depotowe – składowanie

Nasz depot kontenerowy zlokalizowany jest w Chwaszczynie.

bottom shape
Usługi depotowe – składowanie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która świadczy usługi modyfikacji kontenerów.

To jednak nie wszystko, realizujemy również serwis chłodniczy na terenie całego kraju, sprzedaż kontenerów morskich, przeładunek kontenerów oraz usługi depotowe, czyli składowanie kontenerów. Depot kontenerowy zlokalizowany jest w Chwaszczynie i może pomieścić do 500 TEU, co dotyczy zarówno kontenerów morskich magazynowych, chłodniczych, jak i biurowych. Na placu klienci mogą składować i serwisować kontenery wszystkich typów. Oferujemy ponadto czyszczenie i konserwację, a istniejąca infrastruktura pozwala nam także oferować usługi w zakresie przeładowania kontenerów.

+48 668 346 024
Skontaktuj się z nami

Składowanie kontenerów

Oferujemy zarówno krótkotrwałe, jak i długotrwałe składowanie kontenerów. Nasi Klienci mogą dowolnie dysponować umieszczonymi na depocie kontenerami, po wcześniejszym poinformowaniu depotu. Zatrudniony personel odznacza się odpowiednimi kwalifikacjami do profesjonalnej obsługi klientów, dzięki czemu składowanie kontenerów może obejmować szereg dodatkowych możliwości i usług.

Skontaktuj się

Depot kontenerowy

Usługi depotowe obejmują nie tylko składowanie kontenerów, ale też pełny serwis kontenerowy. Dzięki stanowiskom przystosowanym do wykonywania usług naprawczych, mamy możliwość wykonania każdej pracy konserwacyjnej, jak również odnowienia kontenerów, renowacji, remontów, czy neutralizacji. Nasz plac w Chwaszczynie przy ulicy Telewizyjnej 12 oferuje szeroki wachlarz usług, które stale staramy się rozszerzać, aby sprostać oczekiwaniom naszych obecnych i przyszłych klientów. Usługi depotowe realizowane są zgodnie z międzynarodowymi zaleceniami. Umieszczenie kontenera na składzie to ponadto idealna okazja do tego, by zlecić serwis składowanych kontenerów oraz dokonać niezbędnych napraw. Możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów w tym zakresie.

Skontaktuj się
depot-kontenerowy

Przeładunek kontenerów

Nasze kadra oraz zaplecze techniczne gwarantuje sprawną i skuteczną logistykę w zakresie przeładunku, składowania i serwisu kontenerów morskich. Transport kontenerowy to najlepszy sposób przewozu towarów na każdą odległość. Jeśli zaistnieje potrzeba przeładunku, można tego dokonać w komfortowych warunkach na naszym placu w Chwaszczynie. Stawiamy na najwyższą jakość usług i zapewniamy sprawny przeładunek kontenerów.

Skontaktuj się

Serwis kontenerów morskich

Oferujemy realizację nawet najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć, a nasza rozbudowana baza oferuje dodatkowo serwis kontenerów morskich. W firmie Modykon pracują specjaliści, którzy dobrze wiedzą, w jaki sposób świadczyć swoje usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem i doświadczeniem, a do każdej pracy serwisowej podchodzimy w sposób indywidualny. Zawsze dopasowujemy siły i środki do postawionego przed nami zadania. Przekonaj się i zdaj się na nasze usługi depotowe, przeładunek kontenerów i serwis kontenerów morskich. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły.

Skontaktuj się