Home  ›  Blog  ›  Na czym polegają usługi depotowe?

Na czym polegają usługi depotowe?

bottom shape

30 kwietnia 2023

Usługi depotowe są świetnym rozwiązaniem dla klientów, którzy mają wiele kontenerów i szukają dla nich odpowiedniego miejsca z pełną obsługą. Polegają one głównie na składowaniu oraz ewentualnych wycenach i naprawach. Co dokładnie wchodzi w skład usług depotowych? Kiedy warto się na nie zdecydować?

Rozwiązania w zakresie przechowywania kontenerów

Usługi depotowe obejmują rozładowanie kontenerów z samochodu, składowanie ich w bezpiecznym miejscu i dokładny opis. Dzięki temu właściciel ma pełną wiedzę na temat stanu technicznego i może zdecydować się na naprawę. Kontenery są składowane na zamkniętych posesjach i obsługiwane przez specjalistów.

Usługi wyceny i naprawy

Usługi depotowe obejmują też wyceny i naprawy. Jeśli w kontenerze występują jakiekolwiek uszkodzenia, takie jak dziura lub wgniecenia, nasi specjaliści mogą je sprawnie naprawić przy użyciu specjalistycznych narzędzi i technik. Po usunięciu usterki możliwe jest określenie kategorii użytkowej kontenera, co ułatwia jego ewentualną sprzedaż.

Usługi depotowe w sezonie zimowym

Usługi depotowe mogą pomóc klientom w zapewnieniu bezpiecznych warunków przechowywania kontenerów, co sprzyja utrzymaniu odpowiedniego stanu, gdy nie są one używane, oraz zdecydowanie zmniejsza ryzyko włamania czy kradzieży. To popularne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku obiektów sezonowych, jak bary, restauracje itd. Dzięki usługom specjalistycznych firm właściciel kontenera nie musi martwić się tym, gdzie przechowywać go w trakcie chłodniejszych miesięcy, zwłaszcza jeśli nie dysponuje on własnym miejscem do składowania. Z takiej opcji najczęściej korzystają osoby prywatne.