Home  ›  Strefy eventowe z kontenerów

Strefy eventowe z kontenerów

Strefy eventowe z kontenerów morskich

bottom shape
Przygotuj się na sezon

Zamów strefę eventową z kontenerów morskich

Strefy eventowe z kontenerów morskich to nowoczesne i bardzo praktyczne rozwiązanie, które zapewniają stabilną bazę dla różnego rodzaju wydarzeń. Oto kilka kreatywnych propozycji dotyczących wykorzystania kontenerów morskich jako przestrzeni eventowych:

  • Strefy wystawiennicze na imprezach i targach
  • Imprezy kulturalne i artystyczne,
  • Food Trucki i strefy gastronomiczne,
  • Imprezy sportowe,
  • Strefy eventowe na plaży

Dzięki dodatkowym elementom, takim jak tarasy, przeszklenia, siatki cięto ciągnione czy deski tarasowe, konstrukcje te zyskują nie tylko funkcjonalność, ale także estetyczny wygląd. Jesteśmy gotowi wykonać każde zadanie!

Zapytaj o cenę

Strefy eventowe z kontenerów morskich

Jesteśmy w stanie pomalować kontenery na wybrany kolor z palety RAL oraz wykonać oklejenia, co pozwala jeszcze bardziej spersonalizować strefę eventową. Dajemy możliwość tworzenia wyjątkowych przestrzeni eventowych, które z pewnością zachwycą każdego.

Po wykonaniu modyfikacji zajmujemy się logistyką czyli transportem i rozładunkiem na miejscu dostawy. Następnie łączymy ze sobą kontenery, aby były szczelne i bezpieczne dla użytkowników. Zapewniamy również obsługę techniczną podczas trwania imprezy. Naszym celem jest stworzenie niezapomnianych doświadczeń eventowych, które będą inspirujące i wyjątkowe dla każdego uczestnika.

Wybierz rodzaj eventu

Wybierz wielkość i ilość kontenerów

Aranżacja kontenera

Przedstaw nam swój pomysł, dopasujemy rozwiązanie aranżacji kontenera

ikonka dokumentów

Zgodność i bezpieczeństwo

Otrzymasz od nas dokumentację

Transport

Transport i montaż ustalimy indywidualnie