Home  ›  Sprzedaż kontenerów morskich  ›  Kontener morski 20’HC

Kontener morski 20’HC

Kontenery magazynowe/kontenery morskie służą jako opakowanie zwrotne wielokrotnego użytku w logistyce i transporcie towarów drogą morską i lądową na znaczne odległości. Posiadają znormalizowane wymiary i cechy – produkowane są wg ścisłych standardów ISO.

bottom shape
Dostępny w magazynie

Kontenery morskie Nowe/Używane

Adaptacje kontenerów morskich to nasza domena, ale nie jedyna usługa. Zajmujemy się także sprowadzaniem kontenerów morskich i ich sprzedażą. Jeśli chcesz wykorzystać taką metalową konstrukcję jako magazyn, zaaranżować w niej sklep, lokal gastronomiczny albo masz inny pomysł na wykorzystanie i nie chcesz zlecać usług podwykonawcom – wybierz sprzedaż kontenerów z naszej oferty!

Zapytaj o cenę

Kontener morski 20_HC odnowiony

Dysponujemy bogatą ofertą kontenerów morskich – zróżnicowanych pod względem rozmiaru, stanu i jakości. Możesz dokonać wyboru naszych standardowych produktów lub poprosić o indywidualną ofertę, kontaktując się naszymi sprzedawcami. Dołożymy wszelkich starań, by sprostać Twoim oczekiwaniom i znaleźć dla Ciebie satysfakcjonujące rozwiązanie! W ramach naszych usług znajduje się nie tylko sprzedaż kontenerów, ale także ich transport z możliwością rozładunku we wskazanym miejscu.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów i skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań, jakie oferują kontenery morskie! Ich funkcjonalność z pewnością Cię zachwyci!

Wymiary zewnętrzne: Wymiary wewnętrzne: Wymiary w drzwiach: Pojemność: Waga:
6058 mm x 2438mm x 2900mm 5867 mm x 2330mm x 2700mm 2340mm x 2597mm 37 m³/ 11 europalet 2270 kg

Wybierz rodzaj

Wybierz rodzaj oraz wielkość kontenera

Aranżacja kontenera

Jeżeli potrzebujesz modyfikacji, wykonamy ją dla Ciebie

ikonka dokumentów

Zgodność

Wystawimy zgodność i gotowość do użytku

Transport

Ceną transportu oraz miejsce ustalimy indywidualnie

Pozostałe produkty

Zobacz nasze inne produkty