Home  ›  Modyfikacje kontenerów  ›  Kontenery biurowe

Kontenery biurowe

Wykonujemy aranżacje kontenerów morskich pod przestrzenie biurowe i biurowo-sanitarne, dostosowane wielkością, wykończeniem i wyposażeniem do potrzeb Klientów. Doskonałe jako kontenery na budowę.

bottom shape
Dostępny w magazynie

Kontener Biurowy

Kontenery morskie znajdują różne zastosowanie. Wykorzystuje się je nie tylko do przewozu towarów czy magazynowania róznych przedmiotów, ale mogą również być dowolnie zaaranżowane. Dlatego też, szybko zyskały uznanie wśród przedsiębiorców, którzy zaczęli je wykorzystywać zgodnie z potrzebami firmy. Jednym z nich jest przearanżowanie metalowej konstrukcji w kontener biurowy. Nasza firma dysponuje kompleksowym zapleczem technicznym i wykwalifikowaną kadrą specjalistów do profesjonalnej obsługi tego typu zleceń - możemy dostosować kontener morski do indywidualnych potrzeb Klienta.

Zapytaj o cenę

budynki-na-zgloszenie
domki z kontenerów na zgłoszenie
biuro z kontenerów
biuro z kontenerów
środek pomieszczenia z kontenera
środek pomieszczenia z kontenera

Kontener budowlany

Kontener na budowie to jedno z powszechniejszych rozwiązań przy różnego rodzaju inwestycjach. Znajduje zastosowanie przy budowie dróg, hal i różnego rodzaju budynków. Może posłużyć jako kontener socjalny dla pracowników albo jako kontener biurowy dla kierownika czy kadry inżynierskiej. W postawionych obiektach w pobliżu inwestycji można oczywiście również przechowywać materiały budowlane i cały niezbędny do jej prowadzenia sprzęt. To spora wygoda, bowiem redukuje np. konieczność poświęcania czasu na transport narzędzi i materiałów z oddalonych od budowy magazynów. Adekwatnie do potrzeb możemy zaaranżować kontenery budowlane tak, by pełniły funkcję np. szatni dla pracowników, pokoju socjalnego, biura czy magazynu. Jeśli masz konkretne preferencje co do estetyki, wyposażenia czy zabudowy, możesz zdać się na naszą pomoc. Nasi specjaliści przygotują projekt i przedstawią kosztorys. Obawiasz się, że nie jest to dogodne rozwiązanie na zimę? Nic bardziej mylnego! Kontener na budowie może zostać wyposażony w ogrzewanie, ciepłą wodę i oświetlenie. Co więcej, kiedy budowa dobiegnie końca, mobilność kontenera pozwoli na jego transport na kolejną inwestycję.

Wykorzystanie kontenera jako biuro

Kontenery morskie można adaptować na wiele różnych sposobów. Wspomniane wcześniej biura czy magazyny budowlane to nie wszystko. Posiadamy także doświadczenie w tworzeniu wielu innych modyfikacji, wśród których wskazać możemy: kontener szatnia, kontener socjalny, kontener biurowo-magazynowy, kontener warsztatowy, dom z kontenerów i wiele innych. Chcesz wiedzieć, ile to kosztuje, jaki jest czas realizacji i stworzyć z nami projekt swojego pomysłu? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który odpowie na Twoje wszelkie pytania!

Wybierz rodzaj

Wybierz wielkość i ilość kontenerów

Aranżacja kontenera

Przedstaw nam swój pomysł, dopasujemy rozwiązanie aranżacji kontenera

ikonka dokumentów

Zgodność

Otrzymasz od nas dokumentację

Transport

Transport i montaż ustalimy indywidualnie

Pozostałe produkty

Zobacz pozostałe modyfikacje