Home  ›  Sprzedaż kontenerów morskich  ›  Kontener morski 45 HC/HCPW

Kontener morski 45 HC/HCPW

Kontenery magazynowe/kontenery morskie służą jako opakowanie zwrotne wielokrotnego użytku w logistyce i transporcie towarów drogą morską i lądową na znaczne odległości. Posiadają znormalizowane wymiary i cechy – produkowane są wg ścisłych standardów ISO.

bottom shape
Dostępny w magazynie

Kontenery morskie Nowe/Używane

Adaptacje kontenerów morskich to nasza domena, ale nie jedyna usługa. Zajmujemy się także sprowadzaniem kontenerów morskich i ich sprzedażą. Jeśli chcesz wykorzystać taką metalową konstrukcję jako magazyn, zaaranżować w niej sklep, lokal gastronomiczny albo masz inny pomysł na wykorzystanie i nie chcesz zlecać usług podwykonawcom – wybierz sprzedaż kontenerów z naszej oferty!

Zapytaj o cenę

kontener morski
kontener morski
kontener morski

Dysponujemy bogatą ofertą kontenerów morskich – zróżnicowanych pod względem rozmiaru, stanu i jakości. Możesz dokonać wyboru naszych standardowych produktów lub poprosić o indywidualną ofertę, kontaktując się naszymi sprzedawcami. Dołożymy wszelkich starań, by sprostać Twoim oczekiwaniom i znaleźć dla Ciebie satysfakcjonujące rozwiązanie! W ramach naszych usług znajduje się nie tylko sprzedaż kontenerów, ale także ich transport z możliwością rozładunku we wskazanym miejscu.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów i skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań, jakie oferują kontenery morskie! Ich funkcjonalność z pewnością Cię zachwyci!

Wymiary zewnętrzne: Wymiary wewnętrzne: Wymiary w drzwiach: Pojemność: Waga:
13716mm x 2500mm x 2896mm 13530mm x 2430mm x 2685mm 2375mm x 2570mm 88,7 m³/ 33 europalety 4280 kg

Wybierz rodzaj

Wybierz rodzaj oraz wielkość kontenera

Aranżacja kontenera

Jeżeli potrzebujesz modyfikacji, wykonamy ją dla Ciebie

ikonka dokumentów

Zgodność

Wystawimy zgodność i gotowość do użytku

Transport

Ceną transportu oraz miejsce ustalimy indywidualnie

Pozostałe produkty

Zobacz nasze inne produkty